Objednávky na jaro 2021 – zatím nezavázně. Zálohy na sadbu většího objemu vyžadujeme až těsně před výrobou (leden/únor). Nyní tedy nic platit nebudete.

Stejně jako loni již nyní začíná čas pro objednávání sadby. Pokud jste si již vybrali sadbu, neváhejte ji objednat. Pokud ne, doporučuji stejně jako vždy projít tyto odkazy:

Jakou sadbu na jakou plantáž

Jak na žádost

Skladování sadby

Prodejem sadby to u nás nekončí

  I když budeme na jaře 2021 opět realizovat až desítky hektarů na klíč a opět posílat „bohužel“ až za hranice přes deset tun sadby, budeme mít pro Vás i tak mnoho set tisíc kusů řízků. To ale neznamená, že nemůžete objednávat už nyní. Zálohu na sadbu vyžadujeme  pouze u objednávek nad 5 000,- Kč a to až po novém roce. Není tedy nutné se ničeho obávat.

  Sadbu Vám připravíme dle Vašeho požadavku a uskladníme třeba až do konce dubna zdarma v našem chladícím boxu. Pokud však máte možnost ji uchovat u Vás např. ve sklepě, stodole…, oceníme, když si ji vyzvednete dříve – může se totiž stát, že už bude ideální čas pro výsadbu a tak Vás nezdrží odesílání atd… Pro sadbu si můžete v ideálním případě přijet osobně, kdy Vám i vše detailně vysvětlíme, popřípadě Vám ji můžeme poslat prostřednictvím PPL nebo České pošty jako balík do ruky. K sadbě samozřejmě dostanete i návod k výsadbě a rostlinolékařský pas. Fakturu Vám zašleme emailem ihned po jeho odeslání z důvodu upřesnění ceny poštovného. Pokud o to budete mít zájem, sdělíme jeho váhu před odesláním a Vy si můžete ověřit cenu poštovného na stránkách pošty. Cena zásilky je již závislá na velikosti balíku. Pro představu 500 tříděných řízků se sotva vleze do banánové bedny a váha je okolo 22 kg. Poštovné s dobírkou stovky kusů tříděných řízků Vás vyjde po ČR na cca 200,- Kč.

ZASÍLÁME I NA SLOVENSKO A DO POLSKA! V tomto případě ale samozřejmě počítejte s dražším poštovným. Zde vychází 19 kg balík na cca 390,-Kč + směna dle kurzu atd, a přes 20 kg je nutné použít služby PPL za podobné ceny.

Pokud máte možnost uložit si balík v chladu a temnu, nemusíte se bát a můžete si nechat zaslat balík již během února.