Objednávky na jaro 2021 – zatím nezavázně. Zálohy na sadbu většího objemu vyžadujeme až těsně před výrobou (leden/únor). Nyní tedy nic platit nebudete.

Stejně jako loni již nyní začíná čas pro objednávání sadby. Pokud jste si již vybrali sadbu, neváhejte ji objednat. Pokud ne, doporučuji stejně jako vždy projít tyto odkazy:

Jakou sadbu na jakou plantáž

Jak na žádost

Skladování sadby

Prodejem sadby to u nás nekončí

  I když budeme na jaře 2021 opět realizovat až desítky hektarů na klíč a opět posílat „bohužel“ až za hranice tuny sadby, budeme mít pro Vás i tak mnoho set tisíc kusů řízků a desítky tisíc holí. To ale neznamená, že nemůžete objednávat už nyní. Zálohu na sadbu vyžadujeme  pouze u objednávek nad 5 000,- Kč a to až po novém roce. Není tedy nutné se ničeho obávat.

  Sadbu Vám připravíme dle Vašeho požadavku a uskladníme třeba až do konce dubna zdarma v našem chladícím boxu. Pokud však máte možnost ji uchovat u Vás např. ve sklepě, stodole…, oceníme, když si ji vyzvednete dříve – může se totiž stát, že už bude ideální čas pro výsadbu a tak Vás nezdrží odesílání atd… Pro sadbu si můžete v ideálním případě přijet osobně, kdy Vám i vše detailně vysvětlíme, popřípadě Vám ji můžeme poslat prostřednictvím různých dopravců, nebo České pošty jako balík do ruky. K sadbě samozřejmě dostanete i návod k výsadbě a rostlinolékařský pas. Fakturu Vám zašleme emailem ihned po jeho odeslání z důvodu upřesnění ceny poštovného. Pokud o to budete mít zájem, sdělíme jeho váhu před odesláním a Vy si můžete ověřit cenu poštovného na stránkách Zaslat.cz Cena zásilky je již závislá na velikosti balíku.

ZASÍLÁME I NA SLOVENSKO A DO POLSKA!

Jak spočítat cenu za poštovné zjistíte jednoduše zde: návod na kalkulaci přepravy

Pokud máte možnost uložit si balík v chladu a temnu, nemusíte se bát a můžete si nechat zaslat balík již během února.