1,5 metrových holí už zbývá jen pár tisíc!

Díky akci 10,- Kč/ks se tato varianta co do počtu zákazníků dostala letos na první místo.

Snad každý chce rychlý živý plot, jak na stranu pole, nebo k sousedům. Kolíky pro oplocenku obory. Tvorbu větrolamu. Zastínění louky pro zvěř a samozřejmě hlavně pro menší plantáž produkce dřeva do nepřipravené půdy.

Z letos vyrobených 25 000 ks už tak zbývá pouze cca 5000 ks.

Nově však nabízíme již vyrašené prýty, připravené přímo k výsadbě. Jedná se o stejný materiál, který je však možné ihned sázet. Sadba je totiž namáčená a tudíž připravená k výsadbě! Cena je od 13,- Kč/ks při odběru 50+ ks, nebo 15,- Kč jednotlivé kusy. Pro tyto hole platí pouze osobní odběr na naší provozovně od pondělí do neděle v čase 9:00 -21:00 (s rouškou prosíme 🙂 ). Výsadbu je nutné provést během dalšího týdne, případně nechat dále namočené.

Lze odebrat balíky po 50ti kusech, které však jsou u vrchu již rozbalené, aby měly lístky více prostoru a nehrozilo jejich poškození – z nich následně vyraší výmladky. Nebo po jednotlivých kusech. Video ohledně těchto holí: klikni na youtube hole 1,5 metrů

 

Sadba po jednotlivých kusech – platí stejná pravidla pro výsadbu! Hloubka 40-50 cm. Sázet lze i v průběhu léta a možnost zalévání je výhodou.

Sadba přímo z mrazícího boxu. Je ještě nenarašená, tudíž nehrozí poškození pupenů. Bude k dispozici pravděpodobně až do června. Cena za kus je do 31.4. 10,- Kč. Během května bude cena 11,- Kč/ks. Z důvodu chlazení. Lze posílat poštou. Po ČR se do jednoho balíku vleze cca 80 ks (omezení 30 kg) za cenu 423,- Kč na dobírku. Na Slovensko je možné posílat pouze do 20ti kg, což je max. 60 prutů za stejnou cenu. Nebo využít služby DPD, kdy je však nutná platba předem a balík do 30 kg vychází na cca 405,- Kč. Osobní odběr vítán ( s rouškou 🙂 ). Vždy Vám rádi dáme pár kusů navíc. Samozřejmě při osobním odběru více, protože váha nehraje takovou roli.