Rozvoz sadby a místa k vyzvednudí

Nově plánujeme rozvoz sadby blíže k Vám.

 20.4. Holice – HK – Kolín – Praha

Desítky z Vás by rádi balíky kůlů v akci, ale poštovné 423,- Kč za 50-80 ks je vážně moc. Proto se chystáme v polovině dubna a později rozvážet sadbu do větších měst osobně. 

Dále se chystáme v polovině dubna dovézt sadbu k dalším městům. Stejně tak to mohou být balíky s řízky od 50ti kusů, až po svazky kůlů. Věříme, že se objednávky nashromáždí a balík Vás tak vyjde na 70,- Kč.

Pojedeme z Holic od Pardubic směr: Praha – Plzeň, Olomouc – Ostrava. Pokud budete bydlet nedaleko cesty, bude možné se na zpáteční cestě zastavit přímo u Vás. Počítejte však s navýšením ceny o 4,- Kč za ujetý km navíc z hlavní cesty. Po cestě bude možné předat sadbu na parkovištích benzínových stanic, nákupních center…

Cesta bude probíhat v odpoledních až večerních hodinách během pracovního týdne. Přesný čas bude upřesněn min. týden předem. Věříme, že proběhnou min. dvě kola rozvozů.

Vše bude možné dojednat osobně, telefonicky, nebo emailem. Sadba v řízcích bude k prodeji min. do poloviny května. Kůly min. do poloviny června. Připravujeme možnost výsadby kůlů na klíč!

Pokud tedy nyní objednáte sadbu a budete mít zájem o tuto službu, napište to prosím přímo na email: p.spatenka@seznam.cz, nebo v objednávce mimo adresy uveďte: odběr po cestě. Tato služba se samozřejmě vyplatí u větších objednávek, pokud tedy nebudete nedaleko cesty.

Konečně si můžete vyzvednout sadbu u nás v Holicích. o dohodě kdykoliv.

Sadby zbývá:

Kůly 1,5 m v akci za 10,- Kč:  cca 4000+ lze zkrátit

Netříděné řízky se špičkou: 15 000+

Tříděné řízky se špičkou: 3 000+

Kolíky 30 cm: 300+