Údržba plantáže

Sice ještě neskončily letošní opožděné výsadby, ale i tak je už čas v některých krajích na údržby těch čerstvě zasázených. A právě ta první údržba je nejdůležitější.

Bohužel se každý rok stane, že se některému našemu zákazníkovi z různých důvodů údržba nepovede a někdy to končí i orbou a opětovným založením porostu.  Věnujte tedy odplevelování vážnou pozornost. Přeci jen to stačí pouze v prvním roce a následně budete mít až na třicet roků skvělé výnosy.

Pokud zjistíte, že na údržbu nemáte čas, nebo se Vám nedaří, dejte nám co nejdříve vědět. Můžeme Vám zachránit celou plantáž. Možná bude stačit pár rad (pro naše zákazníky), nebo Vám údržbu provedeme profesionálně sami.

Údržbu provádíme totálním herbicidem, který zahubí plevel v celém meziřádku (cca 5 cm od stromů) a kořeny stromů se tak mohou rozrůstat do šířky mnohem snadněji než při pouhém diskování atd.

Cena údržby je 4500,- Kč/ha (při hustotě do 12000 ks/ha) a platí pro plochu větší jednoho hektaru a vzdálenosti do 100 km od Holic. Dle dohody Vám můžeme odplevelit i menší plantáže. Stačí zavolat na 776 098 450 a zeptat se.

Pro pěstitelé, kteří mají sadbu z našich řízků platí cena 3900,- Kč/ha!

Mechanizovaná údržba

Mechanizovaná údržba

Postřikovač upravený na údržbu RRD

Postřikovač upravený na údržbu RRD

Plantáž je nutné neustále odplevelovat.

Plantáž je nutné v prvním roce neustále odplevelovat.