Podzimní výsadby

Jarní výsadby už máme za sebou a stromky už určitě všude pěkně rostou. Bohužel opět se ukazuje, že možná i ten letošní rok nebude srážkově dostatečný natolik, aby dohnal ztráty z předešlých dvou let. Sucha a zase sucha! Proto už doporučujeme i podzimní výsadby. A to nejen v lokalitách, kde bývá nižší úhrn srážek každoročně, ale i tam, kde na to nejsme zvyklí. Podzimní výsadba má jedinou, avšak podstatnou výhodu oproti výsadbě jarní: Pokud se totiž půda na podzim zoře a následně se na jaře vláčí, sází se tak do proschlé půdy a čeká se na déšť. Pokud se však provede podzimní výsadba, tak se na jaře už s půdou nic nedělá a nedojde tak k prosušení, jako když se vláčí. Výsledek podzimní výsadby si můžete ověřit ve videu níže.

 

Sadbu pro podzimní výsadby (odběr do 15. prosince) můžete objednávat již nyní a to ve všech formách, které nabízíme v ceníku. Pokud ji objednáte do 10.12. získáte slevu na sadbu oproti ceníku 20%! Sadba bude k odběru od  konce listopadu. Stejně tak budeme během přelomu měsíců listopad-prosinec provádět i výsadby na klíč. Na ty budete mít slevu při objednání do 10.12. skvělých 5%!

Opět Vám doporučujeme již nyní zažádat o povolení k výsadbě. Jako každý rok i letos jsme se přesvědčili, že to některým úřadům trvá měsíce! Jak na žádost, se dočtete zde, nebo nám napište na p.spatenka@seznam.cz a rádi Vám zadarmo pomůžeme.