Objednávky sadby – podzim 2018 / jaro 2019

Stejně jako loni již nyní začíná čas pro objednávání sadby. Pokud jste si již vybrali sadbu, neváhejte ji objednat. Pokud ne, doporučuji stejně jako loni projít tyto odkazy:

Jakou sadbu na jakou plantáž

Jak na žádost

Skladování sadby

Prodejem sadby to u nás nekončí

  I když budeme na jaře 2019 opět realizovat až desítky hektarů na klíč a posílat „bohužel“ až za hranice přes dvacet tun sadby, budeme mít pro Vás i tak mnoho set tisíc kusů řízků. To ale neznamená, že nemůžete objednávat už nyní. Zálohu na sadbu vyžadujeme  vyžadujem pouze u objednávek nad 10 000,- Kč a to až po novém roce. Není tedy nutné se ničeho obávat.

  Sadbu Vám připravíme dle Vašeho požadavku a uskladníme třeba až do konce dubna zdarma v našem chladícím boxu. Pokud však máte možnost ji uchovat u Vás např. ve sklepě, stodole…, oceníme, když si ji vyzvednete dříve – může se totiž stát, že už bude ideální čas pro výsadbu a tak Vás nezdrží… Pro sadbu si můžete v ideálním případě přijet osobně, kdy Vám i vše detailně vysvětlíme, popřípadě Vám ji můžeme poslat prostřednictvím České pošty jako balík do ruky. K sadbě samozřejmě dostanete i návod k výsadbě a rostlinolékařský pas. Fakturu Vám zašleme emailem ihned po jeho odeslání z důvodu upřesnění ceny poštovného. Pokud o to budete mít zájem, sdělíme jeho váhu před odesláním a Vy si můžete ověřit cenu poštovného na stránkách pošty. Cena zásilky je vždy závislá na hmotnosti balíku. Pro představu 500 tříděných řízků se sotva vleze do banánové bedny a váha je okolo 22 kg. Poštovné s dobírkou stovky kusů tříděných řízků Vás vyjde po ČR na cca 200,- Kč.

ZASÍLÁME I NA SLOVENSKO A DO POLSKA! V tomto případě ale samozřejmě počítejte s dražším poštovným. Zde vychází 20 kg balík na cca 390,-Kč.

Pokud máte možnost uložit si balík v chladu a temnu, nemusíte se bát a můžete si nechat zaslat balík již během února.