Objednávky sadby na jaro 2018 v plném proudu!

Pokud jste si již vybrali sadbu na jarní výsadby, neváhejte ji objednat. Pokud ne, doporučuji projít tyto odkazy:

Jakou sadbu na jakou plantáž

Jak na žádost

Skladování sadby

Prodejem sadby to u nás nekončí

  Díky výsadbám na klíč, kterých budeme na jaře 2018 realizovat opět desítky hektarů a velkým odběratelům, již mnoho set tisíc kusů sadby nezbývá.

  Sadbu Vám připravíme dle Vašeho požadavku a uskladníme třeba až do konce dubna zdarma v našem chladícím boxu. Pokud však máte možnost ji uchovat u Vás např. ve sklepě, stodole…, oceníme, když si ji vyzvedenete dříve. Pro sadbu si můžete v ideálním případě přijet osobně, kdy Vám i vše detailně vysvětlíme, popřípadě Vám ji můžeme poslat prostřednictvím České pošty jako balík do ruky. V sadbě samozřejmě dostanete i návod k výsadbě a rostlinolékařský pas. Fakturu Vám zašleme emailem ihned po jeho odeslání z důvodu upřesnění ceny poštovného. Pokud o to budete mít zájem, sdělíme jeho váhu před odesláním a Vy si můžete ověřit cenu poštovného na stránkách pošty. Cena zásilky je vždy závislá na hmotnosti balíku. Pro představu 500 tříděných řízků se sotva vleze do banánové bedny a váha je okolo 22 kg. Poštovné s dobírkou stovky kusů tříděných řízků Vás vyjde po ČR na cca 200,- Kč.

ZASÍLÁME I NA SLOVENSKO A DO POLSKA! V tomto případě ale samozřejmě počítejte s dražším poštovným. Zde vychází 20 kg balík na cca 390,-Kč.

Pokud máte možnost uložit si balík v chladu a temnu, nemusíte se bát a můžete si nechat zaslat balík již během února.

Zálohu na sadbu požadujeme pouze u objednávek nad 10 000,- Kč.